Vestavné pračky

Vestavná pračka je optimálním řešením při renovaci či modernizaci kuchyně nebo koupelny. Zabudováním pračky se nenaruší design místnosti. Nabízíme vám vestavné pračky o objemu až 7 kg! Při nákupu vám pomohou hodnocení, diskuse, názory, komentáře a recenze majitelů. Nabízíme výrobky od značek Beko, Bosch, Electrolux, Miele, Siemens a Whirlpool.

Nenalezeny žádné produkty

V této sekci naleznete vestavěné pračky značek Beko, Bosch, Electrolux, Miele, Siemens a Whirlpool. Vestavěná pračka je velmi oblíbený a cenný pomocník v domácnosti. U vybraných modelů vestavných praček poskytujeme také dopravu zdarma.

Při výběru vestavné pračky je nutné dbát především na její energetickou třídu. Nabízíme vám úsporné pračky s označením A+++, díky kterým ušetříte tisíce korun ročně! Vestavná pračka třídy A+++ má o 30 % nižší spotřebu než pračka „standardní" třídy A.

Dalším kritériem pro výběr vestavné pračky je počet otáček. Vestavná pračka s vyšším počtem otáček odstraní větší množství vody při závěrečném ždímání a prádlo poté mnohem rychleji doschne. Pro další inspiraci při nákupu navštivte naši stránku Jak nakupovat pračky.

Moderní vestavěné pračky nabízejí celou řadu funkcí, které jistě oceníte. Patří mezi ně systém inteligentního praní, který přizpůsobí množství vody a pracího prášku pro daný typ prádla či bezpečnostní systémy pro hladký provoz. Samozřejmostí je pestrá škála programů pro různé druhy prádla.

Levné a nejlevnější Vestavné pračky na ElektroMedia.cz? Sleva? Ano! Využijte naše akční nabídky a nakoupíte Vestavné pračky za přitažlivě nízké, akční ceny. U vybraných produktů naleznete symboly Novinka, Výprodej nebo Akce. Takto označené Vestavné pračky nabízíme pouze do ukončení platnosti akce nebo do vyprodání skladových zásob. Dostupnost zboží uvádíme u každého spotřebiče, Vestavné pračky máme obvykle skladem. Naši elektro specialisté vám ochotně poradí, jak nakupovat Vestavné pračky a při nákupu vám také pomohou recenze, diskuze, zkušenosti a doporučení majitelů. Výběr elektroniky (jako jsou například Vestavné pračky) vám usnadní filtrování podle různých parametrů (technické parametry nebo dárek či doprava zdarma). Chcete si Vestavné pračky prohlédnout? Přijďte na naše kamenné prodejny v Praze a v Tachově. Důvěřujte obchodu s tradicí! Autorizovaný e-shop ElektroMedia.cz prodává kvalitní, značkovou elektroniku již od roku 2001.

Bok levý
Bok pravý