B-tech

Jsme autorizovaný prodejce značky B-tech.

Internetový obchod ElektroMedia.cz prodává značku B-tech již 9 let. Pokud si nevíte rady s výběrem značky B-tech, rádi vám poradíme. Nakupujte výrobky B-tech zaručující vysokou kvalitu a dlouhou životnost.

Snažíme se nabízet B-tech za nízké ceny, proto neustále připravujeme aktuální akční nabídky, soutěže, výprodeje a další zajímavé akce.

Vyzkoušejte nákup značky B-tech, nejoblíbenější zboží máme skladem a jsme schopni vám jej dodat do 2 pracovních dnů. Obvykle expedujeme do 48 hodin.

Důvěřujte internetovému obchodu s tradicí. Produkty B-tech nakupujte u nás za nízké ceny! Internetový obchod ElektroMedia.cz je autorizovaný prodejce značky B-tech a partnerem společnosti B-tech.


akční nabídky

Názory zákazníků na zboží B-tech

 • B-tech BT 8200 B
  (Jozef Krupa, 18.12.2011)

  Tento výrobek je praktický a vypracovaný! Jen od výrobce, nebo dovozce mi chyběl uvnitř balení návod na montáž...

 • B-tech BT 7532 černý
  (Miroslav Novák, 26.11.2011)

  Mohu jen napsat slova chvály, Rychlé a velmi příjemné jednání /Lenka Coňková/, včetně dovozu do druhého dne. Televizor je skvělý a předčil moje očekávání pokud se týká kvality obrazu, tak množství funkcí. Mohu vřele jen doporučit.

 • B-tech BT 8200 B
  (Jiřina Hálová, 25.06.2011)

  Jsem velmi spokojena, jelikož nabídka byla tak přehledná, že i já technický antitalent jsem byla schopna ho vybrat sama a bez doporučení.

 • B-tech BIB 643
  (Jiří Koutecký, 11.03.2011)

  S televizí jsem zatím spokojen mám ji krátkou dobu,hezký obraz ,pěkný dálkový ovládání ,nastavení funkcí velmi jednoduchý.Doprava byla v pořádku, vyřízení objednávky proběhlo bez problémů,tento obchod mohu doporučit.

 • B-tech BT 7533 černý + Doprava zdarma
  (Jiří Kašpar, 08.12.2010)

  Skvělý přístup, ochota a rychlé vyřízení objednávky. I přesto že byla v objednávce dosti závažná chyba.

Bok levý
Bok pravý