Braun

Jsme autorizovaný prodejce značky Braun.

Společnost Braun je předním světovým výrobcem malých elektrických přístrojů sídlící nedaleko Frankfurtu nad Mohanem v Německu. Braun byl založen roku 1921 inženýrem Maxem Braunem, který svojí činnost věnoval výrobě malých domácích spotřebičů (mixery Braun, holící strojky Braun a další elektrické strojky Braun). Postupem času se Braun zaměřoval na výrobu součástek pro rádia. Roku 1929 vyrobil Braun kompletní rádio a záhy se stala značka Braun předním německým výrobcem rádií. Logo Braun vzniklo již v 60. letech a jeho podoba zůstala nezměněna až do dnešních let.

V roce 1950 zahájila společnost sériovou výrobu prvních elektrických holících strojků Braun. Technologie vyvinuta pro holící strojky Braun zůstala nezměněna po dobu 50 let. Jednou z novinek, kterou uvedla společnost pro holící strojek Braun, je stanice pro automatické čištění a nabíjení holící strojku. Vyberte si svůj Braun v sekci holící strojky. Holící strojky Braun jsou zárukou jedinečné kvality, bezpečnosti a dlouhé doby životnosti. Další směr, ve kterém se Braun začal prosazovat, byla výroba elektrických zubních kartáčků. Zubní kartáčky Braun OralB a Braun Professional Care patří mezi nejúspěšnější kartáčky z řady elektrických zubních kartáčků Braun.

Nabízíme vám kvalitní výrobky Braun, mezi které patří: z kategorie malé spotřebiče (varné konvice Braun, roboty Braun, žehličky Braun, parní hrnce Braun, mixery Braun, toustovače Braun, kávovary Braun) a v kategorii osobní péče (zubní kartáčky Braun, vysoušeče vlasů Braun, kulmy a stylery Braun, žehličky na vlasy Braun a holící strojky Braun).

Internetový obchod ElektroMedia.cz je autorizovaný prodejce Braun a partnerem společnosti Braun.

akční nabídky

Názory zákazníků na zboží Braun

 • Braun CombiPack FlexIntegral - 31B - černý
  (Zdenek Kloss, 19.03.2014)

  opet se potvrdila solidnost Vaseho jednani

 • Braun Aku Series 3-330 new
  (Jiří Vávra, 10.02.2013)

  I když jsem majitelem strojku teprve chvíli, zatím vše v nejlepším pořádku. Krásně se drží v ruce a dobře bere mé tvrdé vousy a lehce se čistí.

 • Braun Aku Series 3-330 new
  (Jaroslava Šimůnková, 04.02.2013)

  Strojek jsem koupila jako dárek. Od té doby spokojenost s používáním.Dobrá kvalita a cena.

 • Braun Aku Series 3-330 new
  (Zdeňka Kolářová, 28.12.2012)

  Rychlý bezproblémový nákup, naprostá spokojenost. Mohu jen doporučit. Strojek byl vánoční dárek, takže je v provozu jen krátce, ale věřím, že spokojenost bude trvat i nadále.

 • Braun Aku Series 3-330 new
  (Radka Kališová, 26.11.2012)

  Nákup proběhl zcela bez problémů, zboží zatím nemohu hodnotit, protože jde o dárek, který zatím nebyl předán. Radka

levý bok
pravý bok