DeLonghi

Jsme autorizovaný prodejce značky DeLonghi.

Internetový obchod ElektroMedia.cz prodává značku De Longhi již 9 let. Pokud si nevíte rady s výběrem značky De Longhi, rádi vám poradíme. Nakupujte výrobky De Longhi zaručující vysokou kvalitu a dlouhou životnost.

Snažíme se nabízet De Longhi za nízké ceny, proto neustále připravujeme aktuální akční nabídky, soutěže, výprodeje a další zajímavé akce.

Vyzkoušejte nákup značky De Longhi, nejoblíbenější zboží máme skladem a jsme schopni vám jej dodat do 2 pracovních dnů. Obvykle expedujeme do 48 hodin.

Důvěřujte internetovému obchodu s tradicí. Produkty De Longhi nakupujte u nás za nízké ceny! Internetový obchod ElektroMedia.cz je autorizovaný prodejce značky De Longhi a partnerem společnosti De Longhi.

akční nabídky

Vybíráme z naší nabídky

Názory zákazníků na zboží DeLonghi

 • DeLonghi BCO 410 + Doprava zdarma
  (Miroslava NĚMCOVÁ, 06.06.2014)

  Kávovar jsem použila jen párkrát, zatím jsem spokojená. Pokyny k obsluze jsou napsány věcně, stručně a srozumitelně.

 • DeLonghi KBO 2001 W
  (Marie klausová, 15.12.2013)

  Velmi pěkný dizajn, vaří rychle, jsem spokojena

 • DeLonghi KBZ 2001 BG
  (Andrea Klimesova, 06.12.2013)

  S touto varnou konvicí jsem naprosto spokojena jak po stránce estetické, tak po stránce funkční. Používám ji asi měsíc a zatím nemám, co bych jí vytkla. Nebyla sice nejlevnější, ale vypadá kvalitně. Určitě bych ji doporučila.

 • DeLonghi ECAM 23.420.SB Intensa + Doprava zdarma
  (Petr Pospíšil, 29.06.2011)

  Výrobek používám zatím krátkou dobu pro komplexní hodnocení. Doposud je plně funkčí a z hlediska designu ho považuji za velmi vkusně řešený. Káva je výborná a vzhledem k vestavbě mlýnku vždy čerstvá.

 • DeLonghi EN 80.CW
  (Dominik, 15.09.2014)

  Dělá skvělou kávu, to je asi to hlavní a nejdůležitější.