Direct Drive

Technologie LG Direct Drive spočívá ve zcela jedinečné konstrukci motoru, který je přímou součástí bubnu praček a sušiček. To zaručuje minimum vibrací během praní, menší hlučnost a především větší úsporu elektrické energie.

Direct drive neboli motor s přímým pohonem je ojedinělá technologie v oboru bílé elektroniky. Patent na ni patří společnosti LG. Podstata této technologie spočívá v tom, že motor praček a sušiček Direct Drive je přímou součástí bubnu. Díky tomu odpadávají starosti s řemenem, s řemenicí, prokluzy či s bržděním, šetří se elektrická energie a motor má také delší životnost. Společnost LG navíc na motory Direct Drive poskytuje zdarma desetiletou záruku!

Díky technologii Direct Drive je také technicky možné a snadné vyrábět pračky menších rozměrů. Pro zajímavost - obyčejná pračka s kapacitou 6 kg prádla má hloubku 60cm, ovšem pračka Slim Direct Drive pouhých 44 cm. Rozhodně tedy ušetříte místo ve své koupelně - a to se počítá!

Krom menší hloubky praček přináší technologie Direct Drive ještě mnoho dalších výhod.:

  • větší úspora vody a elektrické energie
  • vysoká odolnost motoru
  • nízká hlučnost motoru během praní
  • spolehlivost

Pračka LG nebo sušička LG s motorem Direct Drive je skvělým řešením pro vaše prádlo. Vyberte si z naší širokké nabídky! Využijte rovněž naše akční nabídky a nakupujte za zvýhodněné ceny!

Podívejte se také na kompletní nabídku produktů značky LG.

 

 

Bok levý
Bok pravý