EPG

EPG je velmi praktická doplňková služba digitálního vysílání. Poskytuje informace o aktuálním pořadu jednotlivých stanic digitálního multiplexu.

EPG je zkratka pro Electronic Program Guide (Elektronický programový průvodce). Je součástí digitálního vysílání stejně jako třeba teletext a stejně jako v případě teletextu se jedná o službu neplacenou.

Ovládání EPG je velice jednoduché. Postačí jediné kliknutí dálkového ovladače.

EPG nabízí zpravidla mnohem podrobnější informace o pořadech než klasický televizní program, který je k mání v tištěné podobě v novinách a časopisech. To ale není jediná jeho výhoda. Kromě přehledu o programech televizních stanic umožňuje EPG také načasovat televizor tak, aby se buď sám zapnul nebo vypnul v určenou dobu, případně aby rovnou nahrál zvolený televizní program.

Vyberte si z naší široké nabídky LCD a plazmových televizí s vestavěným digitálním tunerem, nebo z nabídky setoboxů, které vám umožní pohodlně přijímat signál digitálního vysílání na jakékoli televizi. Při výběru jistě oceníte také recenze a hodnocení ostatních majitelů, které uvádíme na stránkách vždy u jednotlivých produktů.

Bok levý
Bok pravý