Mapy Garmin Mapa Garmin AERO CZ/EU Basemap 2012 plná verze

Produkt již není v prodeji

Popis produktu Recenze uživatelů

Popis produktu a Tabulka parametrů

Popis produktu

Produkt Letecká mapa AERO CZ/EU Basemap 2012 je digitální vektorovou mapou určenou pro běžné mapové navigační přístroje GPS Garmin. Balení obsahuje tři verze mapy, AIR, TOPO a SPEC.
Datum aktualizace verze 2012 je 3. květen 2012.

Mapa 2012 AIR obsahuje pro Českou republiku aktuální informace o vzdušném prostoru využitelném pro sportovní a rekreační létání, tedy pro lety za VFR do hladiny FL95 v České republice. V ČR se jedná o letiště AD a plochy pro SLZ (údaje o výšce, komunikačních frekvencích, směru a povrchu drah, telefonních číslech a další), nouzové plochy (v minulosti většinou "práškařská" letiště), místa pro paragliding a závěsné létání (startovačky, přistávačky a cvičné terény), heliporty, řízené okrsky CTR, TMA, CTA, zakázané, nebezpečné a omezené prostory a TRA a TSA, hranice FIR - státní hranice, pohraniční identifikační pásmo protivzdušné obrany státu ADIZ (Slovensko, Maďarsko), ATZ (dříve AFIS zóny), VFR hlásné body a příletové tratě, radionavigační zařízení VOR/DME a NDB, traťové výškové překážky vyšší než 100m , význačné body, letištní mapy řízených letišť a přesně zaměřené dráhy ostatních letišť a ploch pro SLZ. Mapa zahrnuje všechna nadzemní vedení vysokého a velmi vysokého napětí v ČR. Na Slovensku a Maďarsku je zdrojem leteckých informací příslušný AIP a údaje o plochách pro SLZ. Od verze 2010 přidána bodová vrstva evropských letišť, VFR bodů a velkých evropských měst pro orientaci.
Mapa 2012 TOPO navíc obsahuje podrobný a přesný topografický podklad. Ten vychází pro ČR z turistické mapyTOPO Czech ro GPS Garmin s tím, že některé informace (vrstevnice, plochy lesa, nedůležité komunikace a komunikace uvnitř zastavěných částí měst) jsou pro přehlednost letecké mapy vynechány. Podobně jsou redukovány seznamy "bodů zájmu" - POI, kde jsou ponechány jen kategorie, které mohou být pro létání bezprostředně užitečné.
Pro majitele navigačních přístrojů Garmin, které nejsou primárně určeny pro použití v letectví se tak otevírá možnost nahrát si leteckou podkladovou mapu našich zemí optimalizovanou podle zkušeností s provozem jak ve sportovních letounech, kluzácích a ultralajtech, tak i podle požadavků pilotů padákových kluzáků - paraglidistů. Pro majitele leteckých GPS, které mají paměť pro podkladovou mapu je určena mapa 2012 SPEC, která odpovídá mapě TOPO, jsou z ni však odstraněny všechny informace, které obsahuje pro Českou republiku databáze Jeppessen tak, aby nedocházelo k zobrazovaní duplicitních informací.

Změny v nové verzi (rozdíl oproti verzi 2011):
- zapracovány změny v rozdělení vzdušného prostoru České republiky LKAA k 3 MAY 2012 a Slovenska LZBB k 9 FEB 2012
- aktualizovány údaje o letištích a plochách SLZ včetně komunikačních frekvencí
- aktualizovány telefony na letiště a plochy SLZ (Převzato z Databáze letišť 2012 - www.aerobaze.cz)
- aktualizace geografického podkladu pro verze TOPO a SPEC (síť komunikací, vodstva, železnic a další)u
- nově polohopisný podklad - hranice států a velká evropská města v bodovém zákresu

Rozsah mapy
- území České republiky, Slovenska a Maďarska (SPEC+TOPO pouze pro ČR)
- území Evropy - bodově letiště, VFR a velká města, liniově hranice států
- mapa je v obou verzích rozdělená do 27 regionů - části České republiky, Slovenska, Maďarska a zbytku Evropy, přičemž je možné každý do navigátoru nahrávat i samostatně.

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.200
Výška (cm): 10.00
Šířka (cm): 10.00
Hloubka (cm): 1.00
EAN: 8594068040952

Záruční doba: 6 měsíců

Tabulka parametrů

Základní informace: Kupte si Mapa Garmin AERO CZ/EU Basemap 2012 plná verze za výhodnou cenu!

Recenze Mapy Garmin Mapa Garmin AERO CZ/EU Basemap 2012 plná verze

Zatím nebyla napsána recenze, buďte první!

Napište recenzi na Garmin Mapa Garmin AERO CZ/EU Basemap 2012 plná verze Vaše hodnocení produktu

Doporučil/a byste produkt ostatním? *1 2 3 4 5

1 2 3 4 5

1 2 3 4 5Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

levý bok
pravý bok