Gorenje

Jsme autorizovaný prodejce značky Gorenje.

Slovníček pojmů, které se vážou ke značce Gorenje

  • Gorenje Simplicity - řada spotřebičů Gorenje, která se vyznačuje elegantním designem a snadným používáním. Pořiďte si Gorenje do vaší kuchyně!
  • Gorenje Allure - řada designová řada spotřebičů Gorenje.

Vestavné trouby

  • DirectTouch - moderní vestavná trouba Gorenje s přednastavenými programy je snadno ovladatelná pomocí jediného dotyku.

Pračky


Sušičky

  • Anticrease system - sušička Gorenje má ochranu proti pomuchlání sušeného prádla.

Ledničky, chladničky a kombinované lednice


Vestavné myčky nádobí


O značce Gorenje

Gorenje je známým výrobcem bílého zboží jakou jsou pračky, lednice, sporáky nebo sušičky. Firma Gorenje má sídlo na Slovinsku a historie Gorenje začala v 50. letech 20. století. Oficiální název společnosti Gorenje zní Gorenje gospodinjski aparati, d.d.

Firma Gorenje má zastoupení v šedesáti zemích světa. Gorenje vyrábí ročně 2 miliony domácích spotřebičů. Mezi výrobky Gorenje patří lednice Gorenje, pračky Gorenje, sporáky Gorenje nebo sušičky Gorenje. Společnost Gorenje je úspěšným výrobcem ledniček, sušiček, praček, sporáků a další bílé techniky. Gorenje zaměstnává cca 6 500 lidí.

Gorenje patří mezi největší slovinské exportéry. Gorenje prodává 90 % výrobků v zahraničí. Společnost Gorenje neustále investuje do technologických postupů a přináší světu ledničky Gorenje, pračky Gorenje, sporáky Gorenje, sušičky Gorenje a další spotřebiče ohleduplné k životnímu prostředí. Značku Gorenje můžeme považovat za symbol moderní kuchyně na celém světě.

Oblíbené kategorie našich zákazníků jsou lednice Gorenje a pračky Gorenje.

Internetový obchod ElektroMedia.cz je autorizovaným prodejcem Gorenje a partnerem společnosti Gorenje.

akční nabídky

Bok levý
Bok pravý