HD ready

Zkratka HD ready znamená „High Definition“, tedy vysoké rozlišení. HD ready televizory, které fungují na technologiích LCD nebo plazma vám zajistí ty nejlepší podmínky pro sledování oblíbených pořadů a filmů.

Co je HD ready? Označení HD ready znamená, že televizní přístroj dokáže přijímat tzv. HDTV signál, což je digitální signál ve vysokém rozlišení.

  • Rozlišení HDTV signálu, který je určený pro HD ready televize, je buď 720 nebo 1080 vertikálních pixelů. Pro srovnání, běžný analogový signál má takových pixelů jen 576. U digitálního signálu se také už nikdy nesetkáte s rušivým a nepříjemným šumem jako u běžných analogových televizorů. Ostatně duchové patří na hřbitov, nikoli do televize.
  • HD ready televizory umí jak prokládané tak progresivní skenování. Progresivní skenování vykresluje kompletní obraz, zatímco prokládané skenování vždy jen sudé nebo liché řádky. Ovšem ať se rozhodnete sledovat televizi v jakékoli variantě, rozlišení obrazu bude vždy perfektní.
  • Formát obrazu je stejný jako v kině - v poměru 16:9. Díky tomu si užijete luxusní divácký zážitek - a přitom pěkně z pohodlí vašeho domova.
  • Barvy obrazu a barevné přechody jsou mnohem realističtější díky širokému rozsahu.
  • Formáty HDTV podporují také Blue-ray disky, moderní média schopná zaznamenávat obraz ve špičkové kvalitě.
  • Pro ukládání dat používají HD ready televizory metody komprese známé jako MPEG-2 a MPEG-4.

Pořiďte si HD ready televizi LG, Samsung, Panasonic, Philips, Sharp nebo Sony a připravte se na dokonalý obraz!

Nabízíme vám:

HD ready LCD televizory

HD ready plazmové televizory

 

Bok levý
Bok pravý