Historie a výsledky

Společnost ELEKTROMEDIA s.r.o. byla založena v roce 2001. Naším hlavním cílem je poskytnout zákazníkovi kvalitní služby za atraktivní ceny. Jsme specialisté na prodej elektroniky za akční ceny.

Firma ELEKTROMEDIA s.r.o. byla založena v roce 2001 jako prodejce širokého sortimentu spotřební elektroniky. Prodáváme kvalitní elektro všech předních světových výrobců (například LG, Samsung, Bosch, Electrolux, Whirlpool, Panasonic, Sony). Společnost vznikla jako velkoobchodní partner pro menší obchody. Těžiště obchodních činností firmy stále více směřovalo k prodeji prostřednictvím internetu, a proto byly založeny první české internetové obchody ElektroMedia.cz a Elme.cz.

Společnost Elektromedia je ryze česká firma disponující výhradně českým kapitálem. Na trhu elektronických obchodů působíme již 13. rokem. Od svého založení jsme obsloužili desítky tisíc spokojených zákazníků. Mezi naše klienty patří fyzické osoby ale i státní organizace, ministerstva, školy, apod. Počet našich zákazníků i prodaného zboží se každoročně zvyšuje.

  • Držíme krok s dynamickým technologickým vývojem v oblasti audio-video techniky. Jsme specialisté nejen na full HD LED televize nebo blu-ray přehrávače, domácí kina a plazmové televize. Prodáváme také elektroniku z kategorie bílé zboží. Přidejte se ke spokojeným zákazníkům a nakupujte pračky, myčky nebo sporáky.
  • Jdeme s dobou! Nabízíme vám akční modely, které mají moderní design. Patříme mezi cenově nejvýhodnější e-shopy s elektronikou na území ČR. Víme, že zákazníci mají rádi výrobky s nízkou cenou.
  • Naším cílem je spokojený zákazník. Vámi vybrané zboží vám dodáme domů anebo si jej můžete osobně vyzvednout na našich pobočkách. Provozujeme kamenné prodejny v Tachově a Praze. Dopravu zásilek přímo k zákazníkovi pro nás zajišťují přední přepravní firmy v ČR. Zboží dopravujeme také sami vlastními dodávkovými vozy.
  • Naše cenová politika odpovídá záměru poskytovat vám komplexní a kvalitní služby. V ceně nabízeného zboží se odráží zodpovědný přístup ke klientovi (garance záruky na zboží, spolehlivá doprava zboží, solidní jednání při vyřizování reklamací, atd.).

S rostoucím počtem objednávek a zákazníků adekvátně roste i počet našich zaměstnanců. Specialisté, kteří tvoří team ElektroMedia, jsou schopni vyřídit veškeré poptávky i dotazy v co nejkratším čase a k plné spokojenosti zákazníka.

ELEKTROMEDIA s.r.o. provozuje kamennou prodejnu elektro v Tachově a novou prodejnu v Praze.

Všem stávajícím i budoucím zákazníkům děkuji za projevenou důvěru, kterou nezklameme.

Libor Krasanovský, jednatel

www.elme.cz
Vhodný partner pro váš nákup

Bok levý
Bok pravý