LED televize Samsung

Zajímáte se o LED televize Samsung a novou technologii LED TV? Jste na správném místě! Samsung přišel na trh s novou technologií výroby LCD televizí zvanou LED TV. Nakupujte LED televize Samsung za akční ceny!

 

LED televize (označeny jako LED TV) jsou LCD televize, které mají televizní obrazovku podsvícenou pomocí LED diod. Tisíce LED diod v televizoru vám zajistí nejen nižší spotřebu elektrické energie, ale také vyšší kontrast obrazu a obrovský rozsah barev od nejhlubší černé až po naprosto bílou. Díky miniaturním rozměrům diod se LED LCD televize opět ztenčily. LED televize Samsung mají obrazovku širokou pouze 3 cm a mají o 40 % nižší spotřebu energie než lcd televizory Samsung z roku 2008.

Podívejte se na naši nabídku LED televizí!


LCD televize s led podsvícením jsou oblíbené z několika důvodů. LED televize svému majiteli nabízí unikátní design v podobě ultratenké lcd televize. Systém Auto Motion Plus 100Hz u lcd LED televizí zajistí, že rychlé akční sekvence jsou zřetelné a jasné. Mega dynamický kontrastní poměr (Mega Contrast) zobrazí všechny odstíny šedé a také odstíny jantarové, fuchsiové a purpurové. Technologie Wide Color Enhancer s barevnou škálou LED zaručuje sytost a živost každého obrazového bodu.

Bok levý
Bok pravý