Produkt Lenovo IdeaTab A7-10

Produkt již není v prodeji

Popis produktu Recenze uživatelů

Popis produktu a Tabulka parametrů

Popis produktu

Je tak lehký, že ho bez problému můžete vzít všude s sebou. Nejen při sledování filmů oceníte displej, který vám poskytne zářivé a živé barvy. A je jedno, jestli se zrovna nacházíte venku nebo uvnitř. Společnost Lenovo pro vás do tabletu předinstalovala i několik praktických aplikací, které jistě s radostí využijete. A pokud se vyskytne moment, který byste rádi zachytili, pomůže vám v tom vestavěný přední fotoaparát.

Ani nepocítíte, že ho máte s sebou. Jeho hmotnost je totiž pouhých 269 gramů! Zpříjemněte si cestu posloucháním hudby či sledováním filmů, čtěte si, anebo jen brouzdejte na internetu. Díky výkonnému procesoru, který umožňuje plynulý multitasking, se nemusíte bát dělat i více věcí najednou. Na cestách vám přijde vhod i vestavěná GPS navigace, která pracuje offline! Nemusíte se tak bát, že byste se s tabletem Lenovo Tab 2 A7-10 ještě někdy ztratili.

V tabletu naleznete několik předinstalovaných aplikací DOit od společnosti Lenovo. Oceníte je zejména díky jejich praktičnosti. Najdete zde například aplikaci, skrz kterou můžete sdílet data s dalšími zařízeními se systémem Android a ani k tomu nepotřebujete síťové připojení! Jiná aplikace vás ochrání před viry a malwarem, další vám umožní jednoduše zálohovat osobní data.

Výjimečné okamžiky můžete zachytit díky přednímu vestavěnému fotoaparátu. Úložný prostor pro vaši oblíbenou hudbu, seriály a hry je možné snadno rozšířit pomocí karty microSD. A jak dlouho s vámi tablet vydrží cestovat? Při surfování přes Wi-Fi připojení na jedno nabití udrží tempo až 8 hodin!

Recenze Produkt Lenovo IdeaTab A7-10

Zatím nebyla napsána recenze, buďte první!

Napište recenzi na Lenovo IdeaTab A7-10 Vaše hodnocení produktu

Doporučil/a byste produkt ostatním? *1 2 3 4 5

1 2 3 4 5

1 2 3 4 5Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Levý bok
pravý bok