Mio

Jsme autorizovaný prodejce značky Mio.

Společnost Mio Technology je poměrně mladou společností na trhu navigačních produktů. Mio zahájilo svojí činnost roku 2002 a během několika let se Mio Technology vypracovalo na jednoho z největších prodejců PDA na světě. V dnešní době společnost Mio zaměstnává 2000 lidí a působí po celém světě. Svojí činnost zaměřilo Mio do tří odvětví: výroby navigačních zařízení (navigace MIO), kapesních počítačů (PDA) a výroby chytrých telefonů. Mezi prvenství společnosti Mio patří výroba prvního PDA zařízení s integrovaným GPS na světě.

Hlavní zaměření společnosti Mio je výroba gps navigací pod označením Mio DigiWalker a Mio moov. Mio moov představuje řadu GPS navigací Mio, která zákazníkům nabízí nepřeberné množství funkcí a novinek. Například: možnost aktualizace GPS navigace Mio, Bluetooth zařízení, fotonavigace, dotyková obrazovka, Hands-free hovory, k samozřejmosti patří navigace pomocí Mio map a další.

Novinku, kterou připravila společnost Mio pro své zákazníky, je pojištění GPS navigací série Mio Moov proti krádeži nebo zničení. Eshop ElektroMedia.cz je oficiální prodejce značky Mio a umožňuje svým zákazníkům pojištění GPS navigace od pojišťovny Generali a.s.

Internetový obchod ElektroMedia.cz je autorizovaný prodejce Mio a partnerem společnosti Mio. Prodáváme GPS navigace Mio za akční ceny.

akční nabídky

Bok levý
Bok pravý