Mora

Jsme autorizovaný prodejce značky Mora.

Mora je známý výrobce sporáků, digestoří a varných desek. Mora je oblíbenou značkou díky vysoké kvalitě výrobků Mora a jejich příjemnému designu. Spotřebiče Mora nabízí snadnou obsluhu i údržbu. Sporáky Mora jsou považovány za špičkové sporáky díky rychlé a profesionální přípravě pokrmů.

Elektrické sporáky Mora, plynové sporáky Mora a kombinované sporáky Mora šetří práci a čas.

Česká pobočka Mora vyrobí ročně 400 000 sporáků. O kvalitě sporáků Mora není třeba diskutovat. Počet prodaných elektrických, plynovaných a kombinovaných sporáků Mora mluví za vše. Sporáky Mora jsou v segmentu sporáků na trhu ČR velmi důležitým, možná nejdůležitějším hráčem.

Mora vyrábí nejen kvalitní elektrické sporáky Mora ale také digestoře Mora a varné desky Mora. Z označení výrobků Mora lze snadno odvodit typ výrobku. Například elektrické sporáky Mora mají v názvu Mora ES, kombinované sporáky Mora jsou označeny Mora KS a plynové sporáky Mora prodáváme s označením Mora PS. Pokud chcete vařit s plynovými sporáky, navštivte sekci plynové sporáky Mora,

Oblíbené kategorie našich zákazníků jsou sporáky Mora nebo varné desky Mora anebo digestoře Mora.

Mora je synonymem moderního vaření. Spotřebiče Mora jsou velmi žádané, protože nabízí výbornou kvalitu za dobrou cenu. Nejen sporáky a varné desky Mora potvrzují pravdivost sloganu společnosti Mora, který zní: Mora - moje radost.

akční nabídky

Vybíráme z naší nabídky

Názory zákazníků na zboží Mora

 • Mora KS 100 MW
  (Jakub Bugris, 09.02.2014)

  Dobrý den, zatím jsem celkem spokojený se sporákem. Chybí mi tam elektrické zapalování, ale jinak je malý, vzhledově pěkný a slouží dobře. Samozřejmě skoro všechna elektronika je ze začátku skvělá, uvidí až čas..

 • Mora CS 715 MW + Doprava zdarma
  (Věra Formánková, 07.11.2013)

  Maximální spokojenost. Výborná komunikace a rychlé vyřízení objednávky.

 • Mora OP 622 X
  (Eva Kulhánková, 05.04.2013)

  Byla jsem velmi spokojena. Zboží jsem si chtěla vyzvednout na prodejně, jelikož byla uzavřena, ihned mi nabídli dopravu zdarma.Všem vřele doporučuji

 • Mora OP 621 W
  (Antonín VIMR ING., 06.12.2012)

  Průběh celého obchodu byl zcela profesionální,byl rychlý a bez zádrhelů.Díky.Vimr

 • Mora UF UNI 300 x 520
  (Jitka Chocholáčová, 05.12.2012)

  S nákupem nové digestoře před 1 a 1/2 rokem jsme zároveň zakoupili i filtr UF UNI 300 x 520. Potřeboval vyměnit, jsme s ním spokojeni.