Neo PDP televize Panasonic

Viera NeoPDP, to je nová technologie televizorů Panasonic. Televizory NeoPDP mají technologii 600 Hz, rychlou odezvu, supertenký vzhled, síťové připojení a další zajímavé inovační prvky.

Neo PDP televizory Panasonic patří mezi špičku plazmových televizorů. NeoPDP přináší řadu uživatelských novinek a zobrazení obrazu blížící se realitě. Konkrétní modely televizorů naleznete na stránce Neo PDP televize Panasonic.

K hlavní přednostem televizorů Neo PDP patří:

  1. Špičkový obraz s technologií 600 Hz - televizory Panasonic Viera jsou vybaveny Full HD NeoPDP panelem využívající technologii rychlosti výpočtu snímků 600 Hz. Technologie 600 Hz zajistí vždy ostré zobrazení obrazu i při sportovních a filmových akcí.

  2. Dokonalý partner pro vaše domácí kino - nový panel NeoPDP dosahuje vysokého rozdílu při zobrazení maximálního a minimálního jasu. Rozdíly mezi stupni jasu umožňují přesné vykreslení černé a bíle barvy. Televizor NeoPDP vám poskytne srovnatelný zážitek s kinem. Televizory Neo PDP dosahují kontrastu více než 2 000 000:1.
  3. NeoPDP přináší zábavu pro vaše děti - s rychlostí odezvy 0,001 milisekundy si plazmový televizor Panasonic poradí i s nejnáročnější grafikou novodobých her.
  4. Super tenký vzhled - nové televizory NeoPDP dosahují hloubky pouhých 2,47 cm a řadí se k nejtenčím televizorům.
  5. Bezdrátové připojení- nejnovější modely Viera Z1 umožňují bezdrátové připojení. Televizor jednoduše umístíte v místnosti dle potřeby a nemusíte řešit délku HDMI kabelů.
  6. Interaktivní internetový obsah- nová technologie Viera Cast vám zdarma zpřístupní kompletní obsah Nova.cz, YouTube, Eurosport a webová alba Google Picasa. Denně můžete sledovat tisíce videí ze serveru YouTube nebo vaše oblíbené seriály na Nova.cz.
  7. Ekologicky šetrný televizor - nová řada televizorů NeoPDP dosahuje až o 50 % nižší spotřeby než běžně plazmové televizory. Režim Eco Mode dokáže vyhodnotit světelné podmínky v místnosti a tím upravit jas televizoru.

Internetový obchod ElektroMedia.cz je autorizovaný prodejce televizorů Panasonic NeoPDP. Podívejte se na naší nabídku televizorů Panasonic NeoPDP za akční ceny!

Neo PDP

AEG Cashback bok levý
AEG Cashback bok pravý