Neo PDP televize Panasonic

Viera NeoPDP, to je nová technologie televizorů Panasonic. Televizory NeoPDP mají technologii 600 Hz, rychlou odezvu, supertenký vzhled, síťové připojení a další zajímavé inovační prvky.

Neo PDP televizory Panasonic patří mezi špičku plazmových televizorů. NeoPDP přináší řadu uživatelských novinek a zobrazení obrazu blížící se realitě. Konkrétní modely televizorů naleznete na stránce Neo PDP televize Panasonic.

K hlavní přednostem televizorů Neo PDP patří:

  1. Špičkový obraz s technologií 600 Hz - televizory Panasonic Viera jsou vybaveny Full HD NeoPDP panelem využívající technologii rychlosti výpočtu snímků 600 Hz. Technologie 600 Hz zajistí vždy ostré zobrazení obrazu i při sportovních a filmových akcí.

  2. Dokonalý partner pro vaše domácí kino - nový panel NeoPDP dosahuje vysokého rozdílu při zobrazení maximálního a minimálního jasu. Rozdíly mezi stupni jasu umožňují přesné vykreslení černé a bíle barvy. Televizor NeoPDP vám poskytne srovnatelný zážitek s kinem. Televizory Neo PDP dosahují kontrastu více než 2 000 000:1.
  3. NeoPDP přináší zábavu pro vaše děti - s rychlostí odezvy 0,001 milisekundy si plazmový televizor Panasonic poradí i s nejnáročnější grafikou novodobých her.
  4. Super tenký vzhled - nové televizory NeoPDP dosahují hloubky pouhých 2,47 cm a řadí se k nejtenčím televizorům.
  5. Bezdrátové připojení- nejnovější modely Viera Z1 umožňují bezdrátové připojení. Televizor jednoduše umístíte v místnosti dle potřeby a nemusíte řešit délku HDMI kabelů.
  6. Interaktivní internetový obsah- nová technologie Viera Cast vám zdarma zpřístupní kompletní obsah Nova.cz, YouTube, Eurosport a webová alba Google Picasa. Denně můžete sledovat tisíce videí ze serveru YouTube nebo vaše oblíbené seriály na Nova.cz.
  7. Ekologicky šetrný televizor - nová řada televizorů NeoPDP dosahuje až o 50 % nižší spotřeby než běžně plazmové televizory. Režim Eco Mode dokáže vyhodnotit světelné podmínky v místnosti a tím upravit jas televizoru.

Internetový obchod ElektroMedia.cz je autorizovaný prodejce televizorů Panasonic NeoPDP. Podívejte se na naší nabídku televizorů Panasonic NeoPDP za akční ceny!

Neo PDP

Bok levý
Bok pravý