Nikon

Jsme autorizovaný prodejce značky Nikon.

Japonská společnost Nikon Corporation je po celém světě známá výrobou profesionálních fotoaparátů Nikon. Společnost Nikon byla založena roku 1917 sloučením tří menších firem pod společným názvem "NIPPON KOGAKU K.K.". Prvotní výroba společnosti Nikon byla zejména zaměřena pro vládní účely (světlomety, dalekohledy). Od roku 1946 se společnost rozhodla vyrábět foťáky Nikon a představila úspěšný fotoaparát Nikon 1. Krátce po uvedení fotoaparátu Nikon 1 se společnost stala uznávanou po celém světě a začala rozšiřovat svojí výrobu fotoaparátů Nikon do dalších částí světa.

Digitální fotoaparáty Nikon zaujímají řadu prvenství v historii vývoje nových technologií. V roce 2005 společnost Nikon jako první na trhu uvedla fotoaparát Nikon umožňující automatické ostření na lidskou tvář. Další novinkou bylo zavedení možnosti editace snímku přímo ve foťáku Nikon. K nejnovější funkci Nikonu patří podpora bezdrátových sítí LAN pomocí rozhraní WI-FI umožňující zaslání fotografií emailem svým známým.

Fotoaparát Nikon můžete mimo jiné znát pod označením COOLPIX. Fotoaparáty CoolPix představují jedinečnou kvalitu na trhu digitálních fotoaparátů. Foťáky Nikon jsou určeny různým cílovým skupinám. Fotoaparáty Nikon se odlišují svým názvem a tím napovídají, k jakému užívání slouží. Přidělení písmene za název má tento smysl: P (Performance, česky výkon) foťáky Nikon s tímto označením jsou určeny především pro profesionální fotografy, S (Style, česky styl) fotoaparáty zaujmou svým elegantním designem a jednoduchým ovládáním, fotoaparát Nikon s označením L (Life, česky život) je zajímavý svojí cenou a funkcemi pro každodenní focení.

ElektroMedia.cz vám nabízí fotoaparáty Nikon s dlouholetou tradicí a špičkovou technologií. Vyberte si z naší nabídky digitálních fotoaparátů řady Nikon CoolPix a Nikon D (oblíbené jsou modely Nikon D40, Nikon D60, Nikon D80, Nikon D300).

Mezi oblíbené kategorie našich zákazníků patří digitální kompakty Nikon a digitální zrcadlovky Nikon.

Internetový obchod ElektroMedia.cz je autorizovaný prodejce značky Nikon a partnerem společnosti Nikon.

akční nabídky

Bok levý
Bok pravý