Panasonic

Jsme autorizovaný prodejce značky Panasonic.

 • Při nákupu vám pomohou hodnocení a recenze majitelů. U každého produktu naleznete soupis recenzí, které obsahují cenné rady a zkušenosti našich zákazníků.

Připravili jsme pro vás malý slovníček pojmů, které se vztahují ke značce Panasonic

 • Panasonic VIERA CAST - technologie, kterou mají televizory Panasonic VIERA. Umožňuje sledovat multimediální obsah internetu přímo na televizní obrazovce. Přes VIERA CAST je v České republice dostupný například kompletní archiv TV Nova, archiv stanice Eurosport, digitální fotogalerie Picasa a především populární internetový videokanál Youtube. To vše samozřejmě v nejvyšší možné kvalitě a v nejlepším rozlišení.
 • Panasonic VIERA Link - funkce, díky které je možné ovládat všechny přístroje značky Panasonic (televizory Panasonic, domácí kino Panasonic, DVD přehrávač Panasonic) pomocí jednoho jediného dálkového ovladače. Stačí přístroje propojit prostřednictvím HDMI.
 • VIERA Tough Panel - odolný panel, kterým jsou vybaveny všechny NeoPDP televize i televize Panasonic VIERA (kromě série Z1). Speciální přední skleněný panel je zvláště odolný vůči nárazům - což ocení především rodiny s malými dětmi nebo hráči, kteří používají pohybové ovladače.
 • Panasonic TX - řada plazmových a LCD televizí značky Panasonic. Tyto televizory mají skvělý obraz a extrémně rychlou odezvu. Podívejte se na plazmové televizory Panasonic!
 • Panasonic DMC - označení pro digitální kompakty a zrcadlovky značky Panasonic. Nabízíme vám kompaktní digitální fotoaparáty Panasonic DMC za skvělé ceny!
 • Panasonic Lumix - řada digitálních fotoaparátů značky Panasonic, která zahrnuje jak malé kompaktní digitální fotoaparáty tak profesionální zrcadlovky. Většina modelů těchto fotoaparátů je vybavena kvalitními objektivy LEICA. Podívejte se na digitální fotoaparáty Panasonic Lumix DMC!
 • Panasonic NV - řada digitálních videokamer s vysokým rozlišením, připravených zachytit vaše zážitky ve vysokém kontrastu a v krásných, plných barvách. Podívejte se na videokamery Panasonic - jistě si vyberete!
 • Panasonic DMR - kvalitní DVD rekordéry Panasonic a Blue-ray přehrávače značky Panasonic.
 • Panasonic SDR - řada digitálních videokamer značky Panasonic. Navštivte sekci digitální videokamery Panasonicc s HDD!
 • Panasonic NeoPDP - televizory s dosud nejnižší spotřebou elektrické energie. Televize Panasonic NeoPDP se řadí k naprosté špičce ve svém oboru. Přímo na obrazovce dokáží zobrazit více než 70 miliard barev a mají neuvěřitelnou odezvu 0,001 ms. Zároveň nabízí kontrastní poměr vyšší než 2 000 000:1 pro ideální zobrazení černé barvy. Podívejte se na plazmové televize Panasonic v naší nabídce. Budete překvapeni vysokou kvalitou a příjemnou cenou!
 • Pause LiveTV - funkce, která vám umožní zastavit zastavit v případě nutnosti televizní program (nenadálá návštěva, telefon). TV program se automaticky začne ukládat na pevný disk, takže později jej můžete v klidu sledovat přesně od místa, kde jste přestali.
 • Panasonic Advanced I.O.S. - Zkratka O.I.S. anglicky znamená Optical Image Stabilization, česky Optický stabilizátor obrazu. Tato funkce, kterou disponují digitálních kompaktní Panasonic digitální fotoaparáty a videokamery značky Panasonic potlačuje roztřesení záběrů, které bývá způsobeno nejistou rukou fotografa. Systém detekuje pomocí tzv. gyrosenzorů sebemenší záchvěvy ruky a provede okamžitě korekci optické osy.
 • 3MOS - systém, který u fotoaparátů a videokamer značky Panasonic zaručuje výjimečně přesný a kvalitní obraz s dokonalým kontrastem mezi tmavými a světlými partiemi. Fotoaparáty a videokamery vybavené touto technologií zachytí všechny barvy věrně i do těch nejjemnějších odstínů.
 • Intelligent Auto - iA - technologie, která velice usnadňuje používání fotoaparátů a videokamer značky Panasonic. Intelligent Auto automaticky pomáhá předcházet rozmazání záběru, sám upraví nastavení objektivu podle aktuální světelné situace a aktivuje další podpůrné funkce. Vykoná zkrátka všechnu práci za vás - vy se jen můžete těšit z podařených a pěkných fotografií.

O firmě Panasonic

Panasonic je obchodní značkou koncernu Matsushita (MEI). Panasonic se řadí mezi největší výrobce spotřební elektroniky. Panasonic vyrábí plazmové televize a velmi známé lcd televize Panasonic Viera nebo digitální fotoaparáty Panasonic Lumix. Společnost Panasonic byla založena v roce 1918 panem Matsushitou. Původně měl Panasonic (Matsushita) tři zaměstnance, ale dnes Panasonic zaměstnává 330 000 lidí.

Internetový obchod ElektroMedia.cz vám nabízí lcd televize Panasonic, plazmové televize Panasonic, domácí kina Panasonic, DVD rekordéry Panasonic, digitální fotoaparáty Panasonic Lumix a další elektroniku značky Panasonic. Kromě značky Lumix používá Panasonic ještě další své značky. Jsou to Panasonic Lumix, Viera a Diga. Tato označení jsou používána společností Panasonic podle typu výrobku. Panasonic Lumix je označení pro digitální fotoaparáty Panasonic. Značka Panasonic Viera symbolizuje lcd a plazmové televize Panasonic. Označení Diga je typické pro DVD rekordéry Panasonic.

LCD a plazmové televize Panasonic jsou velmi oblíbené. LCD televize Panasonic Viera poskytují obraz, který se neuvěřitelně blíží realitě. LCD televize Panasonic Viera vás překvapí obrazem vykresleným do nejjemnějších detailů. Špičková technologie LCD televize Panasonic Viera dokáží převést signál na plné vysoké rozlišení HD. Pro sledování LCD televize Panasonic Viera v té nejvyšší kvalitě doporučujeme širokoúhlé LCD televize Panasonic s rozlišením Full HD. LCD televize Panasonic Viera mají vysoký dynamický kontrastní poměr, věrné barvy a krásný design.

Internetový obchod ElektroMedia.cz je autorizovaný prodejce Panasonic a partnerem společnosti Panasonic. Prodáváme plazmové televize Panasonic a lcd televize Panasonic za akční ceny.

akční nabídky

Bok levý
Bok pravý