Zastřihávač Philips BT 9290/32

Produkt již není v prodeji

Popis produktu Recenze uživatelů

Popis produktu a Tabulka parametrů

Popis produktu

Philips Beardtrimmer Series BT9290/32 patří k pokročilejším zastřihovačům vousů.

Laserová úprava vašich vousů

Dopřejte si luxus. Hýčkejte svůj vous tou nejlepší technologií pro jeho úpravu. Tento zastřihovat pracuje s přesným laserovým naváděním, které na tvář promítne přesnou světelnou čáru, s jejíž pomocí dosáhnete dokonale symetrického ostříhání na obou polovinách obličeje. Ať už si usmyslíte, že na tváři vykouzlíte cokoli.

Perfektní nabídka délky střihu

Svůj porost můžete zastřihovat hned v 17 délkách v rozmezí 0,4-7 mm s přesností 0,2 mm. Výslednou délku zobrazuje praktický LED displej. Na druhé straně 32mm zastřihovače je druhý, úzký, který se díky šířce jen 15 mm hodí na zastřižení jemných detailů a linií kolem nosu či úst. Samoostřící břity jsou velmi ostré, ale zároveň mají zaoblenou špičku, takže chrání pokožku před podrážděním. Můžete se na svém vousu s klidem vydovádět.

Strojek nabízí celých 60 minut provozu bez kabelu, plně nabitá baterie je již za 1 h. Samozřejmě jej můžete používat i připojený do sítě. Strojek se velmi snadno čistí - je voděodolný, takže jej stačí opláchnout pod tekoucí vodou.

 • Použijte unikátní laserové navádění pro přesné a symetrické výsledkyJedinečný systém laserového navádění promítá přesnou světelnou čáru a umožňuje předem namířit sestřih ještě před vlastním zastřihnutím. Vždy ukáže tam, kde budou ostříhány další vousy, takže pokaždé dosáhnete správného výsledku.
 • Chcete-li vybrat upřednostňované nastavení délky, stačí otáčet nastavovacím kolečkem na rukojeti, dokud se nezobrazí požadovaná délka. Zvolená délka se nyní „uzamkne" a poslouží k přesnému a rovnoměrnému zastřižení. Oboustranný zastřihovač: 32mm a 15mm strany pro jemné zastřižení
 • Když sejmete nastavitelný hřeben, objevíte pod ním oboustranný přesný zastřihovač. Na jedné straně je 32mm vysoce výkonný zastřihovač. Otočte jej a druhé straně naleznete 15 mm široký přesný zastřihovač - ideální pro zastřihování špatně dostupných míst, např. pod nosem a kolem úst. Je navržen tak, aby stříhal velmi těsně, a přesto přitom chránil pokožku. Jeho malá velikost usnadňuje sledování prováděných úkonů - uvidíte jemné linie a detaily. Nastavení na strniště 0,4 mm umožní vytvořit bradku, která vydrží 3 dny
 • Chcete-li mít dokonalé 3denní strniště, stačí používat zastřihovač na nejkratší nastavení 0,4 mm. Chcete-li mít dokonale upravené delší vousy, jednoduše upravte nastavení přesně na požadovanou délku.
 • Šetrný k pokožce. Vysoce výkonné břity šetrné k pokožce pro ideální zastřihování
 • Ocelové břity se o sebe jemně otírají a během stříhání se tak samy brousí! Břity zůstávají mimořádně ostré a vždy zastřihnou vlasy elegantně a efektivně, zároveň však mají zaoblené špičky a hřebeny, takže chrání vaši pokožku před podrážděním.
 • Snadné použití 100% vodotěsný pro snadné čištění
 • Hlava zastřihovače se jednoduše čistí opláchnutím pod tekoucí vodou.
 • Hřeben na jemné detaily pro přesnost a hřeben na vousy pro upravování
 • Hřeben na jemné detaily vám poskytne větší přesnost při zastřihování. Můžete jej použít namísto hřebenu na vousy a dostat se do obtížně přístupných míst nebo zaoblit okrajové linie vousu. S hřebenem na vousy budete mít vše lépe pod kontrolou a zastřihování bude rychlé a rovnoměrné.
 • Displej LED jasně ukáže vybrané nastavení délky. Displej LED jasně ukáže vybrané nastavení délky v milimetrech: svůj styl máte vždy pod kontrolou.
 • Displej LED zobrazuje stav baterie, takže nehrozí náhlé vypnutí v důsledku vybití baterie.
 • Záruka dva roky, univerzální napětí, nemusí se mazat
 • Všechny naše výrobky se zaměřením na péči o vzhled jsou neuvěřitelně odolné. Mají 2letou celosvětovou záruku, kompatibilní univerzální napětí a nikdy je nemusíte promazávat.
 • Ochranné pouzdro pro cestování a skladování
 • Cestovní pouzdro chrání zastřihovač při cestování a skladování.
 • 60 minut používání bez kabelu po hodinovém nabíjení nebo napájení ze sítě

Po hodinovém nabíjení získáte 60 minut používání. Pokud se baterie během zastřihování vybije, stačí přístroj zapnout a pokračovat v zastřihování.

Recenze Zastřihávač Philips BT 9290/32

Zatím nebyla napsána recenze, buďte první!

Napište recenzi na Philips BT 9290/32 Vaše hodnocení produktu

Doporučil/a byste produkt ostatním? *1 2 3 4 5

1 2 3 4 5

1 2 3 4 5Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

levý bok
pravý bok