Prodejna v Tachově

Prodejna se může pochlubit prodejní plochou 500m² a skladovacími prostory o rozloze 750m². Nabízený sortiment uspokojí každého zájemce o spotřební elektroniku. V prodejně můžete například nakoupit 3D, led televize, digitální fotoaparáty, hi-fi nebo vestavěné spotřebiče. Za zboží můžete na místě zaplatit hotově nebo platební kartou anebo prodejnu využijte jako odběrné místo pro zboží, které jste si objednali na internetu.

 

 

Adresa prodejny v Tachově
Třída Míru 2117
347 01 Tachov
tel.: 775 223 322

info@elme.cz

Obrázek

Nadstandardní služby

Prodejna elektro v Tachově svým zákazníkům nabízí nadstandardní služby, mezi které patří rozvoz zboží (v předem domluvený čas), instalace zakoupených spotřebičů, poradenství a nákup na splátky. Nejmodernější prodejna v regionu vám nabízí tyto unikátní služby:

  • Speciální sektor pro sledování 3D televize. Máme pro vás připravena pohodlná křesla a zapůjčíme vám 3D brýle. Přijďte si vyzkoušet nové 3D televize!
  • Prezentace kávovarů s ochutnávkou výborné kávy přímo v prodejně. Navštivte naši prodejnu a ochutnejte čerstvou kávu připravenou kvalitním kávovarem.
  • Kuchyňský kout s vestavěnými spotřebiči. Přesvědčte se na vlastní oči, jak elegantně vypadají spotřebiče, když jsou zabudované přímo do stěny či nábytku.

Provozovatel

Provozovatelem prodejny je společnost ELEKTROMEDIA s.r.o. Tato společnost zároveň od roku 2001 provozuje i oblíbený internetový obchod ElektroMedia.cz.

Zájemci o kvalitní spotřební elektroniku tedy mají několik možností, kde nakoupit:

  • Prodejna v Tachově (třída Míru 2117, v blízkosti Úřadu práce)
  • Internetový obchod elme.cz 
  • Objednat si můžete také telefonicky.

Připojené obrázky

Foto - prodejna Tachov 1 Foto - prodejna Tachov 2 Foto - prodejna Tachov 3 Foto - prodejna Tachov 4 Foto - prodejna Tachov 5 prodejna 6 Foto - prodejna Tachov 7 prodejna 8 Foto - prodejna Tachov 9 Foto - prodejna Tachov 10 Foto - prodejna Tachov 11 Foto - prodejna Tachov 12

Bok levý
Bok pravý