Sharp

Jsme autorizovaný prodejce značky Sharp.

Slovníček pojmů, které souvisejí se značkou Sharp

LCD a LED televize Sharp

  • Local Dimming - technologie pro vylepšení obrazu. Více v našem oddělení LCD televize Sharp!
  • Automatický inteligentní procesor - funkce tohoto procesoru napomáhají spoření energie a optimalizaci obrazu LCD televize Sharp.
  • SHARP XGEN - originální panel LCD televizoru Sharp. Navštivte naše oddělení televizorů LCD Sharp nebo LED Sharp!
  • Sharp Aquos - nová řada LCD televizorů Sharp. Více v naší nabídce televizorů LCD Sharp nebo LED Sharp!
  • Sharp 40LE700E LC - Oblíbený model LED televizoru značky Sharp. Podívejte se na detaily Sharp 40LE700E LC!
  • LC Sharp - označení řady oblíbených LCD televizorů značky Sharp. Více v naší sekci LC Sharp!

Blu-ray přehrávače

  • Aquos-Link - systém pro snadné ovládání prostřednictvím HDMI. Navštivte naše oddělení Blu-ray přehrávače Sharp a vyberte si přehrávač za skvělou cenu!

Domácí kina

  • Slot-In & Karaoke - funkce, které vám zajistí dlouhé hodiny zábavy. Pořiďte si u ElektroMedia.cz domácí kino Sharp!

Několik slov o značce Sharp

Založení společnosti Sharp roku 1918 úzce souvisí s jejím prvním vynálezem tzv. "Vždy ostré tužky" - první mechanicky zatažitelné tužky na světě. Zakladatel firmy Sharp pan Tokuji Hayakawa, pojmenoval svojí firmu Sharp po svém vynálezu "Ever sharp". Výraz "Ever sharp" můžeme do češtiny přeložit jako "vždy ostrá". Na evropský trh se Sharp dostává v roce 1968 se sídlem v Hamburgu a dnes společnosti Sharp patří prvenství ve výrobě největších LCD televizorů na světě.

V letošním roce společnost Sharp představuje celosvětovou novinku v technologii LCD televizorů Sharp. Do prodeje zařazuje novou modelovou řadu LCD televizorů Sharp s podtitulem Aquos. Na první pohled Vás uchvátí ultra tenký design LCD televize Sharp, který je nejtenčí na světě. Do středu filmového dění Vás vtáhne dokonale vykreslený obraz a audio systém, který byl speciálně vyvinut se společností Pioneer pro LCD televize Sharp. Společnost Sharp představuje přístroj vše v jednom pro domácí zábavu. LCD televize Sharp je vybavena integrovaným HDTV tunerem a zabudovaným hard diskem.

Oblíbený e-shop ElektroMedia.cz Vám nabízí jedinečné produkty Sharp. Máte možnost si vybrat ze široké nabídky produktů Sharp. Nabízíme LCD televize Sharp, vysoce výkonné audio systémy Sharp, Blu-ray/DVD přehrávače Sharp, digitální kopírky Sharp, až po bílé zboží, mezi které se řadí mikrovlnné trouby Sharp a kvalitní chladničky Sharp. Vyzkoušejte jedinečnost výrobků od společnosti Sharp.

Internetový obchod ElektroMedia.cz je autorizovaný prodejce Sharp a partnerem společnosti Sharp. Prodáváme lcd televize Sharp za akční ceny.

akční nabídky

Bok levý
Bok pravý