Siemens

Jsme autorizovaný prodejce značky Siemens.

Siemens vyrábí pračky, ledničky Siemens, myčky nádobí Siemens, vestavné trouby, vestavné sporáky, vestavné myčky, chladničky a pračky. Siemens patří mezi největší světové elektronické koncerny. Firma Siemens působí ve více než 190 zemích.

Siemens na celém světě zaměstnává zhruba 400 000 specialistů. Siemens je jedním z největších zaměstnavatelů v ČR. Společnost Siemens zaměstnává v České republice asi 17 000 lidí.

Firmu Siemens založil v roce 1847 pan Werner von Siemens společně s J. G. Halskem. Siemens je již více než 160 let zárukou kvality. Siemens je symbolem invence a rozvoje. Zákazníci s důvěrou kupují pračky Siemens, lednice Siemens, myčky nádobí Siemens a vestavné spotřebiče Siemens jako jsou vestavné trouby Siemens, vestavné sporáky Siemens, vestavné myčky nádobí Siemens, vestavné chladničky Siemens nebo vestavné pračky Siemens.

Společnost Siemens se prostřednictvím inovací snaží o zvýšení užitné hodnoty praček, myček, lednic, sporáků a dalších domácích spotřebičů. Firma Siemens si klade za cíl vyrábět spotřebiče s minimálním dopadem na životní prostředí. Od roku 1989 je součástí směrnic Siemens také směrnice o životním prostředí. Výsledkem ekologické strategie je fakt, že výrobky Siemens jsou šetrné k životnímu prostředí.

Pokud uvažujete o koupi pračky, navštivte sekci pračky Siemens. Spolehlivé pračky Siemens jsou vybaveny systémem AquaStop, který dokáže zachytit případnou vytékající vodu. Systém AquaStop u praček Siemens má pojistný magnetický ventil. Pračky Siemens vybavené systémem AquaStop dokáží přerušit přítok vody zavřením pojistného ventilu.

Velmi oblíbené jsou také vestavěné domácí spotřebiče Siemens, které můžete elegantně zabudovat do kuchyňské linky nebo nábytku. Vestavné sporáky a vestvané trouby Siemens přináší užitek i radost. Vestavné myčky Simens a vestavné chladničky Siemens jsou užitečným pomocníkem v domácnosti.

Oblíbené kategorie našich zákazníků jsou pračky Siemens nebo lednice Siemens anebo myčky nádobí Siemens.

Internetový obchod ElektroMedia.cz je autorizovaný prodejce Siemens a partnerem společnosti Siemens.

akční nabídky

Bok levý
Bok pravý