VIERA

VIERA je označení pro špičkové LCD a plazmové televize značky Panasonic, které je možné velice snadno připojit do domácí internetové sítě.

Chcete sledovat videa z internetu na velké obrazovce v pohodlí obývacího pokoje a nemáte chuť složitě propojovat počítač nebo notebook s televizorem? Řešením je řada palzmových a LCD televizorů Panasonic VIERA. Tyto televizory majíi tzv. funkci VIERA CAST, která umožňuje sledovat multimediální obsah internetu přímo na televizní obrazovce. Stačí televizor pouze propojit do sítě ethernet prostřednictvím vestavěného rozhraní. Služba VIERA CAST se pak velmi jednoduše ovládá prostřednictvím jediného stisknutí knoflíku dálkového ovladače. Není třeba dokupovat žádná přídavná zařízení.

Služba VIERA CAST umožňuje přístup na velký počet vybraných www stránek. V České republice je například online zdarma k dispozici kompletní archiv TV Nova, archiv stanice Eurosport, různé hudební televize, digitální online fotogalerie Picasa a především velmi populární internetový videokanál Youtube. Díky němu budete mít doslova na dosah ruky obrovské množství videoklipů, dokumentů a krátkých filmů. To vše samozřejmě v tom nejlepším možném rozlišení.


Za pozornost jistě také stojí tzv. VIERA LINK. Tato funkce vám umožní pohodlně ovládat všechny přístroje značky Panasonic jediným ovladačem. Jediné, co je potřeba, je spojit všechny tyto přístroje (například DVD přehrávač Panasonic, domácí kino Panasonic a televizor Panasonic VIERA) pomocí HDMI.


Další výhodou, kterou představují televizory VIERA, je také jejich velká odolnost proti nárazům. Tyto televizory mají tzv. VIERA Tough Panel - speciální panel z tvrzeného skla, který ocení zejména rodiny s malými hravými dětmi nebo hráči, kteří při hře používají pohybové ovladače.

Navštivte naši sekci plazmové televize Panasonic nebo LCD televize Panasonic. Budete příjemně překvapeni kvalitou a nízkou cenou. Prodáváme i na splátky. Sledujte také naše akční nabídky a využívejte při svých nákupech aktuálních výhod a slev!

Bok levý
Bok pravý