Voštinový buben

Voštinový buben je patentovaná technologie společnosti Miele. Pračky a sušičky s tímto bubnem vám zajístí maximální jemnost a šetrnost k pranému prádlu.

Voštinový buben společnosti Miele má jedinečnou povrchovou strukturu, která připomíná jemné včelí plástve. Díky tomu se během praní utváří mezi stěnou bubnu a prádlem vodní film, po kterém prádlo velmi snadno klouže. Výsledek? Mnohonásobně delší životnost vašeho prádla!

Voštinový buben má mnohem méně otvorů ve stěnách než běžný buben. Díky tomu jsou prané či sušené textilie mnohem méně zatěžovány. Ani při nejvyšších otáčkách se na prádle neutvoří žmolky.

Voštinový buben využívá také osvědčený hydromatic - systém. Díky speciálnímu žebrování bubnu se při každém jeho otočení nabírá voda a odvádí zpět skrze prádlo. Tento postup znamená rovnoměrné provlhčení prádla a tím také sníženou spotřebu vody.

Vyberte si z naší nabídky pračky Miele s horním plněním, pračky Miele s předním plněním nebo kondenzační sušičky prádla Miele za skvělou cenu!

Při výběru vám jistě pomohou také recenze a hodnocení ostatních majitelů, které uvádíme vždy na stránkách jednotlivých produktů.

Bok levý
Bok pravý