Pračky s horním plněním

Nakupujte automatické pračky s nízkou spotřebou vody. Nabízíme cenové výhodné pračky AEG, Bosch, Electrolux, Miele, Siemens, Whirlpool, Zanussi i další.

Filtrovat

Vymazat filtr

Značka

Energetická třída

Maximální otáčky

Náplň prádla (kg)

Barva

Spotřeba el. energie (kW/h)

Výška (cm)

Vymazat filtr

Pračky s horním plněním od ElektroMedia.cz si oblíbíte. Pračky s horním plněním budete používat každý den, a proto vybírejte pečlivě a podle vašich potřeb. Seřaďte si pračky s horním plněním podle ceny a zjistíte, jaké nabízíme nejlevnější. Doporučujeme vám nákup značek AEG, Bosch, Electrolux, Miele, Siemens, Whirlpool, Zanussi i další.. Pračky s horním plněním nakupujte u autorizovaných prodejců a tím si zajistíte bezproblémový záruční i pozáruční servis.

Levné a nejlevnější Pračky s horním plněním na ElektroMedia.cz? Sleva? Ano! Využijte naše akční nabídky a nakoupíte Pračky s horním plněním za přitažlivě nízké, akční ceny. U vybraných produktů naleznete symboly Novinka, Výprodej nebo Akce. Takto označené Pračky s horním plněním nabízíme pouze do ukončení platnosti akce nebo do vyprodání skladových zásob. Dostupnost zboží uvádíme u každého spotřebiče, Pračky s horním plněním máme obvykle skladem. Naši elektro specialisté vám ochotně poradí, jak nakupovat Pračky s horním plněním a při nákupu vám také pomohou recenze, diskuze, zkušenosti a doporučení majitelů. Výběr elektroniky (jako jsou například Pračky s horním plněním) vám usnadní filtrování podle různých parametrů (technické parametry nebo dárek či doprava zdarma). Chcete si Pračky s horním plněním prohlédnout? Přijďte na naše kamenné prodejny v Praze a v Tachově. Důvěřujte obchodu s tradicí! Autorizovaný e-shop ElektroMedia.cz prodává kvalitní, značkovou elektroniku již od roku 2001.

Bok levý
Bok pravý