Vestavné trouby Whirlpool

Jsme autorizovaným prodejcem Whirlpool. Pokud vybíráte Vestavné trouby Whirlpool, doporučujeme vám nákup produktů, které jsou nyní v akci. U vybraných výrobků Whirlpool obvykle nabízíme akční cenu, dárek nebo dopravu zdarma. Při nákupu vám také pomůžou rady, zkušenosti, diskuse, komentáře a recenze našich zákazníků.

Filtrovat

Vymazat filtr

Značka

Cena a dostupnost

Energetická třída

Displej

Barva

Příkon (W)

Výška (cm)

Šířka (cm)

Hloubka (cm)

Vymazat filtr

Prodáváme multifunkční vestavné trouby vybavené samočisticím systémem a trouby s funkcí horký vzduch a gril. Doporučujeme vám nákup značek AEG, Beko, Bosch, Electrolux, Gorenje, Miele, Mora, Siemens, Whirlpool a Zanussi. Vestavné trouby nakupujte u autorizovaných prodejců a tím si zajistíte bezproblémový záruční i pozáruční servis.

Vestavné trouby jsou symbolem moderní kuchyně. Vestavěné trouby ukryté v kuchyňské lince podporují celkový elegantní vzhled kuchyně. Troubu můžete umístit klasicky pod varnou desku anebo pod vrchní pracovní plochu kuchyňské linky. Umístění vestavěné trouby může být také ve zvýšené poloze. Takto vestavěná trouba vám umožní bezpečnější manipulaci s pečicími nádobami.

Základní dělení vestavných trub je na tradiční a multifunkční trouby. Tradiční vestavné trouby umožňují pouze horní ohřev, dolní ohřev anebo gril. Multifunkční vestavné trouby vám nabízí funkce jako horký vzduch, minutový časovač, otočný rošt, spodní ohřev, ventilátor+světlo, ventilátor+kruhové topné těleso, ventilátor+kruhové topné těleso+spodní ohřev, ventilátor+horní ohřev+gril, gril, spodní+horní ohřev, horní ohřev+gril.

Některé vestavné trouby jsou vybavené funkcí horký vzduch. V zadní části vestavné trouby je ventilátor a další topné těleso. Ventilátor trouby zajistí rovnoměrné proudění horkého vzduchu po celém vnitřku trouby. V troubě s funkcí horký vzduch můžete péct zároveň v několika rovinách aniž by se míchaly vůně z různých pokrmů.

Vestavné trouby mohou být vybaveny funkcí samočištění. Jeden z druhů samočištění je pyrolýzní či pyrolytické čištění. Pyrolýza je odvozena z řeckého "pýr" (oheň) a "lysis" (rozpuštění). Pyrolýza ve vestavných troubách funguje tak, že při teplotách až pět set stupňů Celsia se veškeré nečistoty rozpadnou na prach, který stačí z vestavné trouby vymést.

Vestavné trouby si můžete vybrat podle způsobů otevírání dvířek trouby. Kromě klasického otevírání dvířek trouby shora dolů si můžete koupit vestavnou troubu, u které se dvířka otvírají do strany jako u lednice. Vestavné trouby umožňují také otevírání v podobě výsuvného vozíku, kdy plechy vyjedou ven z trouby.

Bezpečnostní pojistka. Takzvaná "dětská pojistka" zabraňuje tomu, aby dítě zapnulo troubu nebo regulovalo teplotu. Vestavné trouby také umožňují zajištění dvířek trouby proti otevření.

Levné a nejlevnější Vestavné trouby Whirlpool na ElektroMedia.cz? Sleva? Ano! Využijte naše akční nabídky a nakoupíte Vestavné trouby Whirlpool za přitažlivě nízké, akční ceny. U vybraných produktů naleznete symboly Novinka, Výprodej nebo Akce. Takto označené Vestavné trouby Whirlpool nabízíme pouze do ukončení platnosti akce nebo do vyprodání skladových zásob. Dostupnost zboží uvádíme u každého spotřebiče, Vestavné trouby Whirlpool máme obvykle skladem. Naši elektro specialisté vám ochotně poradí, jak nakupovat Vestavné trouby Whirlpool a při nákupu vám také pomohou recenze, diskuze, zkušenosti a doporučení majitelů. Výběr elektroniky (jako jsou například Vestavné trouby Whirlpool) vám usnadní filtrování podle různých parametrů (technické parametry nebo dárek či doprava zdarma). Chcete si Vestavné trouby Whirlpool prohlédnout? Přijďte na naše kamenné prodejny v Praze a v Tachově. Důvěřujte obchodu s tradicí! Autorizovaný e-shop ElektroMedia.cz prodává kvalitní, značkovou elektroniku již od roku 2001.

Bok levý
Bok pravý