Mikrovlnné trouby Whirlpool

Jsme autorizovaným prodejcem Whirlpool. Pokud vybíráte Mikrovlnné trouby Whirlpool, doporučujeme vám nákup produktů, které jsou nyní v akci. U vybraných výrobků Whirlpool obvykle nabízíme akční cenu, dárek nebo dopravu zdarma. Při nákupu vám také pomůžou rady, zkušenosti, diskuse, komentáře a recenze našich zákazníků.

Filtrovat

Vymazat filtr

Značka

Cena a dostupnost

Objem (l)

Průměr talíře (cm)

Výkon (W)

Barva

Gril

Displej

Šířka (cm)

Výška (cm)

Hloubka (cm)

Vymazat filtr

První mikrovlnná trouba byla vyvinuta v USA před zhruba 60 lety a od té doby zaznamenala mikrovlnka, jak se lidově tomuto spotřebiči říká, velký boom. Není divu, během pár minut se vám ohřeje pokrm, přičemž se nijak nepřipálí a ani se významně nezmění chuť daného pokrmu.
Dnes už se mikrovlnná trouba považuje za běžnou součást domácnosti. Kvůli snadné údržbě jsou nejprodávanější nerezové mikrovlnné trouby a z hlediska designu pak dominuje bílá barva a nerez.
V této kategorii najdete volně stojící mikrovlnné trouby, které zahrnují i mikrovlnné trouby s grilem. Snažíme se nabízet ty nejlepší ceny, abyste u nás zakoupili velmi kvalitní ale přitom nejlevnější mikrovlnné trouby. V naší nabídce najdete mikrovlnné trouby od značek AEG, Beko, Bosch, Ecg, Electrolux, Gorenje, Miele, Mora, Siemens, Whirlpool a Zanussi. Pro ty, kteří potřebují mikrovlnku zabudovat přímo do kuchyňského nábytku, jsme v našem e-shopu připravili samostatnou kategorii vestavné mikrovlnné trouby.

Mikrovlnné trouby bezesporu patří do každé moderní kuchyně. Mikrovlnka je v dnešní dynamické a uspěchané době velmi užitečný pomocník. Mikrovlnná trouba umí rozmrazit potraviny, péct, grilovat, vařit i ohřívat.

Sháníte mikrovlnnou troubu? Připravili jsme pro vás malého rádce, který vám pomůže při výběru mikrovlné trouby.

  • Volně stojící mikrovlnné trouby

Mikrovlnky, které volně stojí na stole či kuchyňské lince, vám poskytnou stejné služby jako vestavěné mikrovlnné trouby. Je pouze na vás, zda-li chcete mít mikrovlnku položenou na místě, které vám vyhovuje nejvíc anebo mikrovlnou troubu necháte zabudovat do kuchyňského nábytku. Vyzkoušejte mikrovlnné trouby Electrolux.

  • Funkce mikrovlnné trouby

Mikrovlnku si můžete vybrat samozřejmě podle barevného provedení. Tradiční barvy mikrovlnných trub jsou bílá, stříbrná, hliník a nerez. Další možnost výběru mikrovlnky máte podle vnitřního objemu mikrovlnné trouby. ElektroMedia.cz nabízí mikrovlnky s vnitřním objemem od 17 litrů do 40 litrů.

  • Některé mikrovlnné trouby mají tyto užitečné funkce:

- automatické vaření
- automatické rozmrazování
- rychlý start
- funkce samočištění
- vaření v páře
- dětský zámek
- elektronické ovládání
- 6.smysl
- volba úrovně výkonu
- časový spínač
- vestavěný gril

Levné a nejlevnější Mikrovlnné trouby Whirlpool na ElektroMedia.cz? Sleva? Ano! Využijte naše akční nabídky a nakoupíte Mikrovlnné trouby Whirlpool za přitažlivě nízké, akční ceny. U vybraných produktů naleznete symboly Novinka, Výprodej nebo Akce. Takto označené Mikrovlnné trouby Whirlpool nabízíme pouze do ukončení platnosti akce nebo do vyprodání skladových zásob. Dostupnost zboží uvádíme u každého spotřebiče, Mikrovlnné trouby Whirlpool máme obvykle skladem. Naši elektro specialisté vám ochotně poradí, jak nakupovat Mikrovlnné trouby Whirlpool a při nákupu vám také pomohou recenze, diskuze, zkušenosti a doporučení majitelů. Výběr elektroniky (jako jsou například Mikrovlnné trouby Whirlpool) vám usnadní filtrování podle různých parametrů (technické parametry nebo dárek či doprava zdarma). Chcete si Mikrovlnné trouby Whirlpool prohlédnout? Přijďte na naše kamenné prodejny v Praze a v Tachově. Důvěřujte obchodu s tradicí! Autorizovaný e-shop ElektroMedia.cz prodává kvalitní, značkovou elektroniku již od roku 2001.

Bok levý
Bok pravý